Systemy GPS dla łodzi i jachtów

Nowoczesny system GPS pozwala na bieżący monitoring sprzętów pływających takich jak łodzie, jachty czy motorówki. Ma to szczególnie duże znaczenie w obliczu faktu, iż są one często wypożyczane osobom trzecim i warto wiedzieć co się w tym czasie z nimi dzieje.

Ponadto sprzęt tego typu przez znaczną część roku najczęściej stoi nieużywany w hangarach czy garażach często z dala od swoich właścicieli co może stanowić pretekst do ich kradzieży. System GPS pozwala na monitorowanie różnorodnych parametrów związanych z łodzią czy motorówką. Należą do nich między innymi położenie, prędkość, ilość przebytych kilometrów, stan silnika oraz akumulatora, a także bieżące zużycie paliwa co ma szczególne znaczenie, jeśli pojazd wodny jest wypożyczany.

Zakres usług może się różnić w zależności od modelu sprzętu pływającego, dlatego do każdego zlecenia montażu monitoringu GPS należy podejść w sposób indywidualny, co też czynimy w naszej codziennej pracy. Doceniają to nasi klienci, polecając nas innym, co nas bardzo cieszy.