Rozliczanie i ewidencja czasu pracy kierowcy

Zawodowy kierowca jest przyzwyczajony do wielogodzinnych podróży i potrafi utrzymać skupienie przez długi czas. Nie mniej jednak obowiązuje go określony czas pracy oraz konieczność robienia sobie przerw. Prowadzenie takiej ewidencji jest obowiązkiem pracodawcy, który bywa trudny do wykonania.

Ewidencja i rozliczanie czasu pracy kierowców obowiązuje każde przedsiębiorstwo, niezależnie od wielkości floty, ilości zatrudnionych pracowników oraz charakteru prowadzonej działalności. Aby dobrze wywiązać się z tego obowiązku warto podjąć współpracę z firmą naVira. Przede wszystkim oferujemy komplet usług – analizę ewidencji, archiwizację danych i wygodny dostęp do nich. Naszym atutem jest ogromne doświadczenie i dopracowanie wszelkich szczegółów oferty do wymagań nawet najbardziej wymagających przedsiębiorców.
Wykonane przez nas rozliczenia są podstawą do naliczenia wynagrodzenia kierowcy, składek ZUS, odprowadzenia podatku dochodowego, co w konsekwencji zabezpiecza pracodawcę przed sankcjami ze strony organów kontrolnych lub postępowaniem przed Sądami Pracy.