Przedsiębiorco zarabiaj przez oszczędzanie!

Wielu przedsiębiorców uważa, że jeśli pracownik podbierze / ukradnie trochę paliwa, lub nadrobi kilometrów dla własnych prywatnych potrzeb to nic się nie stanie, bo przecież każdy coś zawsze dla siebie podbiera, a przedsiębiorca sam zaraz nie zbankrutuje.

Nic bardziej mylnego.Beztytulu (4)
Jeśli przeliczymy, że każdy pracownik tygodniowo ukradnie ”tylko” 5 litrów i przejedzie dodatkowo dla własnych potrzeb miesięcznie ”tylko” 150 km to posiadając flotę np. 10 pojazdów straty oscylują na poziomie przy autach dostawczych miesięcznie około 1800 zł, co w skali roku daje aż ok 21700 zł.

Oczywiście w przypadku dużych pojazdów ciężarowych i tirów obliczając na przykładzie klientów firmy Navira proceder kradzieży paliwa jest większy o ok 5-7 razy, czyli kwota miesięczna może wynieść nawet 12,5 tysieca złotych.

 

Przeliczając koszt  inwestycji do korzyści wynikających z wdrożenia systemu to można przeliczyć, że zwrot nastąpi po ok 7-8 miesiącach od momentu wdrożenia w autach dostawczych (bardziej rozbudowany system z modułem CAN, czyli odczyt informacji z komputera pokładowego). W pojazdach ciężarowych i tirach zwrot inwestycji można uzyskać już po 2 miesiącach.

 

Korzyści jakie są z wprowadzenia systemu monitoringu GPS pojazdów firmy NAVIRA.pl nie ograniczają się tylko na powyższym, ale przekładają się na jakość wykonywanej pracy przez pracowników m.in. na punktualności, na rzetelności realizowanych zadań, oszukiwania na czasie pracy przez pracownika robiąc niepotrzebne postoje, aby czas w pracy szybciej minął, co jest nierzadkim zjawiskiem.

 Postuj w czasie pracy

Firma NAVIRA daje bardzo przemyślane rozwiązania, które maksymalnie redukują koszty firmy jednocześnie przekładając się na jej lepszą efektywność.

 

Należy zwrócić uwagę na to, że każda firma jest inna i korzyści mogą się inaczej kształtować od ogółu.