Najlepsze raporty w systemie GPS

Raporty generowane w czasie rzeczywistym:

Raport określa ilość przejechanych kilometrów, czas podróży i prędkość w wybranym dniu. Pozwoli na sprawdzenie, w jaki sposób eksploatowany był pojazd danego dnia. Może on podzielić to na przejazdy prywatne i służbowe.

Raporty z przejazdów i postojów:

Wyszczególnia wszystkie podróże w wybranym okresie. Pokazuje dystans, termin, czas i miejsce rozpoczęcia oraz zakończenia podróży. Uwzględnia przy tym postoje. Pomaga to w wykryciu nieprawidłowych przejazdów.

Raporty dotyczące przejechanych kilometrów:

Określa ilość przejechanych kilometrów, czas podróży, obszar poruszania i prędkość w wybranym dniu. Pozwoli na szybkie sprawdzenie, jak pojazd był eksploatowany danego dnia. Umożliwia to łatwiejsze rozliczenie dnia, tygodnia i miesiąca.

Raporty zużycia paliwa:

Eliminuje on problem rozliczeń kosztów paliwa. Może posłużyć jako podstawa do rozliczeń. Pokazuje zależności między zużyciem, a odległościami, uwzględniając sposób użytkowania pojazdu.

Raporty tankowań i upuszczeń paliwa:

Eliminuje to całkowicie próby upuszczeń i defraudacji paliwa. Wpływa to na oszczędność paliwa dochodzącą do 40%, gdy koszt wdrożenia jest niewspółmiernie niższy do uzyskanych korzyści.