Monitorowanie pojazdów ciężarowych

Optymalizacja kosztów, zwiększenie zysków, lepszy przepływ informacji w strukturach firmy oraz kontrola pracy kierowców w czasie rzeczywistym to kluczowe elementy, sprawnego działania firm transportowych.

Jak osiągnąć optymalne warunki dla swojego biznesu? Kompletując flotę pojazdów ciężarowych, nie zapomnij o wyposażeniu ich w odpowiedni system monitoringu. Za jego pomocą bezproblemowo zlokalizujesz swoje auta, sprawdzisz z jaką prędkością jeżdżą, jak zużywają paliwo oraz gdzie i kiedy odbywają postoje. Zależnie od specyfiki pojazdu, mogą informować o innych, istotnych dla niego parametrach (temperatura w przestrzeni ładunkowej, czujnik ruchu betonomieszarki czy czujnik wysypu śmieci).

Zdalne odcięcie zapłonu i dostęp do pełnej historii tankowania to dodatkowe, przydatne funkcje. System zapewnia dostęp do wszystkich danych za pomocą aplikacji, dostępnej całodobowo, z dowolnego komputera czy smartfonu. Nadzorując w ten sposób pracę swoich kierowców, możesz zoptymalizować ich wydajność i usprawnić proces transportu.