Monitorowanie osób przez GPS

Nie każdy wie, że monitorować poprzez system GPS można nie tylko pojazdy, ale także ludzi. Jest to szczególnie korzystne w przypadku kiedy mamy pod opieką osoby starsze, często schorowane z zaburzeniami pamięci, które mogą oddalić się od domu i nie umieć do niego wrócić.

Monitoring można także wykorzystać do nadzoru nad dziećmi. Szczególnie że system daje nam możliwość wydzielania stref, w której osoba może się poruszać i kiedy ją przekroczy, to dostajemy powiadomienie SMS. Można więc z powodzeniem ustawić strefę na podwórko, plac zabaw i okolice, a kiedy dziecko je opuści, to od razu możemy zareagować. Ten system sprawdza się także w przypadku kiedy mamy do czynienia z kurierami, pracownikami ochrony czy służbami mundurowymi działającymi na określonym terenie. Urządzenie do monitoringu ma kieszonkowy wymiar, więc bez problemu każdy może je mieć ze sobą.

Zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych i spraw im prezent w postaci takiego sprzętu. To usługa, która idealnie pasuje do naszych niebezpiecznych czasów, kiedy to wszystko musimy nieustannie mieć pod kontrolą.