Monitoring GPS samochodów użyczanych

Posiadasz szkołę nauki jazdy? A może udostępniasz swoje samochody jako zastępcze na czas, kiedy auta klientów są w Twoim serwisie? Albo dajesz możliwość jazd testowych w salonie samochodowym?

Niezależnie od działalności, jaką prowadzisz na co dzień, bez wątpienia skorzystasz na monitoringu GPS samochodów użyczanych. Z jego pomocą masz możliwość nie tylko określenia lokalizacji pojazdu na mapie. Do Twojej dyspozycji oddajemy dużo więcej funkcjonalności, dzięki którym Twoja codzienna praca będzie dużo prostsza i o wiele bardziej wydajna. Nasz system podniesie także poziom bezpieczeństwa zarówno Twoich pojazdów, jak i korzystających z nich klientów.

Z naszą pomocą będziesz w stanie określić prędkość pojazdu, stan pracy silnika oraz akumulatora, czas spędzony przez konkretną osobę za kółkiem oraz bieżące zużycie paliwa. Możesz także określić, w obrębie jakich stref auto może być użytkowane? Jeśli strefa zostanie naruszona, to system poinformuje Cię o tym za pomocą wiadomości SMS przesłanej na podany wcześniej numer telefonu komórkowego.