Monitoring GPS pojazdów osobowych

Pomimo iż głównym celem monitorowania floty samochodów osobowych jest szczegółowa rejestracja trasy, jaką pokonuje pojazd i jego lokalizacja na mapie to oferowana przez naszą firmę usługa może mieć o wiele więcej wygodnych zastosowań, które przeniosą kontrolę nad flotą na zupełnie inny poziom.

Oprócz tego, że możemy pokonany przez konkretnego kierowcę dystans rozbić na godziny, podejrzeć postoje, tankowania możemy także sprawdzić dokładny czas spędzony za kółkiem w trakcie dnia pracy. Ponadto mamy możliwość podejrzenia zarówno bieżących obrotów silnika, jak i stanu akumulatora. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość kontroli poziomu paliwa w zbiorniku oraz jego zużycie. Ma to pomóc w zapobieganiu nadużyciom związanym z upuszczaniem paliwa z baku przez pracowników.

Oferowany przez nas system monitorowania samochodów osobowych jest w stanie także odnaleźć trasę kierowcy i wskazać tę, którą przejazd będzie najszybszy. Nie da się ukryć, że mnogość możliwości, jaką zapewniamy, może zaskakiwać. Klienci doceniają nasze rozwiązania i chętnie wykorzystują je do podniesienia bezpieczeństwa swojej floty oraz pracowników.