Monitoring GPS motorówek, łodzi i jachtów

Aby wypoczynek na jachcie czy ulubionej łodzi był bezproblemowy, warto wyposażyć ją w system odpowiedniego monitoringu GPS.

To nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które ułatwia korzystanie ze sprzętu a jednocześnie sprawia, iż możesz się poczuć znacznie bezpieczniej. Lokalizator GPS będzie niezbędny w sytuacji, gdy motorówka czy jacht zostaną skradzione. Znacznie usprawni i przyspieszy akcję poszukiwawczą. Oprócz tego, oferowany system pomaga dokładnie ustalić miejsce w którym znajduje się sprzęt (ważne w przypadku, gdy osoby z niego korzystające potrzebują nagle pomocy), w sytuacji zagrożenia, powiadamia najbliższą jednostkę WOPR o zdarzeniu a dodatkowo może być źródłem wiarygodnej prognozy pogody.

Przesyłane dane dotyczą prędkości z jaką jednostka się porusza, stopniem zużycia paliwa czy ewentualnych usterek. Z oprogramowania tego typu chętnie korzystają właściciele jachtów, łodzi i motorówek, gdyż chcą mieć stały wgląd w miejsce ich pobytu oraz nierzadko także stan techniczny. System ten bardzo często jest również montowany przez firmy czarterującego tego typu jednostki pływające.