Lokalizator GPS dla kota

Niezależnie od tego czy dachowiec, czy rasowy – kot jest członkiem rodziny, z którą mieszka. Dbanie o jego zdrowie oraz bezpieczeństwo to priorytet, który warto wesprzeć nowoczesną technologią.

Lokalizator GPS dla kota sprawdzi się w przypadku zaginięcia czy kradzieży zwierzaka i będzie informował właściciela o przekroczeniu dozwolonych stref bezpieczeństwa. Urządzenie posiada kieszonkowe rozmiary, dzięki czemu nie musisz się martwić o ograniczenie komfortu swojego podopiecznego (nadajnik podpinany jest do obroży). Precyzja, z jaka podawana jest lokalizacja zwierzęcia w czasie rzeczywistym, znacząco ułatwia poszukiwania w przypadku jego zaginięcia bądź ucieczki. Takie sytuacje mogą być tragiczne w skutkach, kiedy np. kot ucieknie z mieszkania i wybiegnie na ulicę o dużym nasyceniu ruchu samochodowego.

Ustawiając odpowiednio strefy, możesz szybko interweniować, po przekroczeniu ich przez czworonoga. To rozwiązanie, na które warto postawić. Zapoznaj się z ofertą jeszcze dzisiaj – zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną bądź mailową.