Lokalizacja zwierząt przez GPS

Psy i koty od bardzo dawna stanowią niemal członków naszych rodzin. Dbamy o ich zdrowie poprzez odpowiednie odżywianie, zapewniamy niezbędną opiekę weterynaryjną.

Robimy wszystko, aby nasi czworonożni przyjaciele byli z nami jak najdłużej i cieszyli się doskonałym zdrowiem oraz samopoczuciem. Aby podnieść poziom bezpieczeństwa naszych pupili, proponujemy Państwu monitoring GPS wychodzących zwierząt domowych. To małe urządzenie, które przypinamy do obroży zwierzaka i które w razie konieczności poinformuje nas, gdzie nasz pupil się znajduje. Możemy także wyznaczyć odpowiednią strefę, w ramach której nasz zwierzak może się poruszać i otrzymywać powiadomienia, jeśli tę strefę opuści. Ma to doskonałe zastosowanie, kiedy mamy ogród, na którym zwierzak lubi przebywać, a nie chcemy, by oddalał się poza jego teren.

Dzięki temu rozwiązaniu już nigdy nie będziemy zamartwiać się o naszego wszędobylskiego kota lub psa, który lubi się czasem urywać na samotne wycieczki. Warto zainwestować w bezpieczeństwo pupila i nasz spokój.