Lokalizacja pojazdów dostawczych przez GPS

Formy transportowe niezależnie od wielkości są zaskoczone, jak wielkie możliwości daje im oferowany przez nas system monitorowania samochodów dostawczych z wykorzystaniem technologii GPS.

Dzięki niemu są w stanie na bieżąco obserwować zarówno przebytą przez samochód trasę, jak i pokonany dystans ze szczegółowym rozbiciem na godziny pracy oraz przeprowadzonych postojów. Ponadto mają oni dostęp także do innych ważnych zmiennych tj. prędkość, stan silnika oraz akumulatora, aktualny poziom paliwa w zbiorniku i jego bieżące zużycie. Tak duża ilość informacji pozwala na skuteczniejsze zarządzanie flotą pojazdów rozsianych nie tylko po całym kraju, ale także poza jego granicami.

Z naszym systemem łatwo można zaplanować czas dotarcia na miejsce oraz wybrać optymalną trasę dojazdu z punktu A do punktu B. Lokalizacja samochodów dostawczych poprzez GPS znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa, zarówno kierowców jak samych pojazdów a właścicielom pozwala na optymalne planowanie zarówno dojazdów, jak i kosztów z nimi związanych.