Lokalizacja GPS pojazdów specjalistycznych

Monitoring GPS to usługa, która sprawdza się zarówno w samochodach osobowych, jak i dostawczych oraz ciężarowych. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, że system ten sprawdzi się także w przypadku pojazdów specjalistycznych takich jak np. sprzęt budowlany różnego typu.

Dzięki niemu właściciele lub osoby odpowiedzialne mogą dokonywać rozliczeń czasu pracy na podstawie rzetelnych danych przedstawiających faktyczny czas wykonywania codziennych obowiązków. Podobnie jest ze zużyciem paliwa, które w przypadku zastosowania monitorowania GPS widzimy wyraźnie i nie ma mowy o żadnej pomyłce. Ponadto system pozwala także na określanie lokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym, co jest funkcjonalnością oczywistą.

Możemy także zobaczyć bieżącą prędkość pojazdu, stan pracy jego silnika i akumulatora oraz całkowity pokonany dystans. Widzimy także postoje, jakie zarządził pracownik podczas wykonywania swoich obowiązków. Wszystkie dane są archiwizowane, dlatego też można do nich bez problemu wrócić podczas ewentualnej rozmowy z pracownikiem odbywającej się po kilku dniach od zaistnienia konkretnego zdarzenia.