Lokalizacja GPS pojazdów osobowych

Jeśli posiadasz flotę samochodów osobowych, pracujących zarówno w kraju, jak i poza jego granicami to z pewnością docenisz wygodę oraz bezpieczeństwo, jakie daje nowoczesna lokalizacja GPS.

Pozwala ona, nie tylko na sprawdzenie gdzie w danej chwili znajduje się pojazd, ale także na jego kontrolę pod względem technicznym. Widzimy obroty silnika, poziom paliwa w zbiorniku oraz jego zużycie. To zdecydowanie zamyka drogę do jakichkolwiek nadużyć ze strony kierowcy. Można ponadto podejrzeć dystans, jaki samochód pokonał także z rozbiciem na poszczególne godziny pracy. Dzięki zaawansowanym funkcjom systemu GPS jesteśmy w stanie przewidzieć, kiedy pojazd dotrze do miejsca docelowego.

Możemy także całkowicie zdalnie zaproponować kierowcy bardziej odpowiednią trasę od tej, którą wybrał pierwotnie. To wszystko składa się na poprawienie jakości świadczonych usług oraz znaczną poprawę bezpieczeństwa zarówno pracowników, jak i samochodów, które w razie kradzieży jesteśmy w stanie szybko i łatwo zlokalizować.