Lokalizacja GPS i kontrola paliwa autokarów

Autokary, zwłaszcza te, świadczące usługi przewozowe na długich trasach, powinny posiadać nienaganny stan techniczny. Aby mieć wgląd w jego parametry oraz odpowiedzialnie planować pracę kierowców, warto posłużyć się możliwościami, jakie oferuje system monitoringu GPS.

Dostarczy on wielu informacji – od bieżącej lokalizacji poczynając a na kontroli zużycia paliwa kończąc. Odczyt danych za pomocą łatwej w obsłudze aplikacji, jest możliwy z praktycznie dowolnego miejsca na świecie (pod warunkiem dostępu do połączenia internetowego) o każdej porze. Lokalizacja GPS i kontrola paliwa autokarów to nie jedyne atuty systemu. Dostarcza on również danych z zakresu czasu pracy kierowców, pokonanego dystansu, ilości i długości postojów jak również stanu akumulatora.

Zainstalowana w zbiorniku paliwa sonda cyfrowa, znacząco ogranicza praktyki kradzieży paliwa, podobnie jak dodatkowe zabezpieczenie wlewu czujnikiem z syreną zewnętrzną. Sprawna komunikacja z kierowcą, pozwoli zaoszczędzić na kosztach połączeń telefonicznych.