Kontrola GPS maszyn rolniczych

Branża rolnicza coraz częściej sięga po nowoczesne rozwiązania, które usprawniają codzienną pracę i sprawiają, że kontrola nad nią jest wygodna i prosta.

Nowe technologie wkraczają na wieś nie tylko w postaci zaawansowanych systemów zarządzania posiadanym inwentarzem i jego wyżywieniem, ale także w zakresie kontroli maszyn rolniczych w czasie pracy oraz kontroli zachować pracowniczych. Nadużycia w branży rolnej nie są niczym nowym, jednakże w tej chwili posiadamy cały arsenał odpowiednich środków oraz systemów, by im skutecznie przeciwdziałać.

Nasz zaawansowany technologicznie system monitorowania GPS może być bowiem z powodzeniem wykorzystywany do zarządzania maszynami rolniczymi. Możemy skutecznie monitorować zarówno pozycję pojazdu, przejechaną przez niego trasę, czas pracy operatora oraz czas postojów. Ponadto mamy także możliwość wglądu a w aktualny stan akumulatora lub obroty silnika. Dla właścicieli maszyn rolniczych ważne jest także to iż mogą oni w czasie rzeczywistym monitorować bieżące zużycie paliwa. To sprawia, że nadużycia na tym polu stają się błyskawicznie wykrywane.