Komunikator 2 w 1

Prowadzisz przedsiębiorstwo? Dysponujesz flotą od kilku do nawet kilkudziesięciu pojazdów? Z pewnością wiesz, że koszty prowadzenia jakiejkolwiek działalności, zarówno dużej, jak i małej są spore. Z tego właśnie względu oferujemy Państwu komunikator 2 w 1.

Urządzenie oferowane przez naVira jest jednocześnie produktem nawigującym oraz umożliwiającym komunikację między kierowcą i właścicielem firmy. Wpływa to na znaczną redukcję kosztów związanych z rachunkami telefonicznymi, zwłaszcza jeśli pracownik porusza się poza granicami kraju. Komunikator ten jest bardzo łatwy w obsłudze, również podczas jazdy, ponieważ wyposażony został w dotykowy ekran. Poza redukcją kosztów pracodawca ma jasną sytuację jeśli chodzi o czas pracy swojego pracownika, jest w stanie na bieżąco sprawdzić jego lokalizację oraz przebytą trasę. Dodatkowo ma także wgląd w sposób użytkowania auta – ilość obrotów silnika, prędkość oraz zużycie paliwa.
Można by pomyśleć, że komunikator 2 w 1 jest przydatny wyłącznie pracodawcy, ale nie jest to prawda. Kierowca zyskuje na nim najwięcej – jest dzięki niemu znacznie bezpieczniejszy, głównie ze względu na stały dostęp do jego lokalizacji.