GPS samochodów dostawczych

Nowoczesna kontrola GPS samochodów dostawczych skierowana jest głównie do firm transportowych posiadających flotę pojazdów obejmujących od kilku do nawet kilkuset sztuk.

Głównym celem tego typu rozwiązania jest bez wątpienia szczegółowa i niebudząca wątpliwości rejestracja trasy pojazdu, pokonanego przez kierowcę dystansu z rozbiciem na godziny pracy oraz godziny odpoczynku, Ponadto możemy dzięki niemu monitorować w czasie rzeczywistym zarówno prędkość, jak i obroty silnika. Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, iż oferowany przez naszą firmę profesjonalny monitoring GPS pozwala również na kontrolę zużycia paliwa, co skutecznie zapobiega nadużyciom w tym zakresie.

Właściciele lub zarządzający flotą pracownicy mają także wgląd w aktualny stan akumulatora i silnika, dzięki czemu mogą interweniować, kiedy widzą, że dzieje się coś niewłaściwego. Nasz system znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa nie tylko samego pojazdu dostawczego, ale także kierowcy, który się nim porusza. Dzięki niemu jesteśmy w stanie skutecznie zapobiegać kradzieży samochodów dostawczych w czasie ich codziennej pracy.