Lokalizacja GPS pojazdów dostawczych

Lokalizacja GPS pojazdów dostawczych ma kluczowe znacznie dla bezpieczeństwa kierowcy, przewożonego towaru jak i samego samochodu.

Jednocześnie system dostarcza szeregu istotnych informacji, które z jednej strony umożliwiają optymalizację sposobu realizacji zleceń, kontrolę pracy kierowców jak i sprawdzanie stanu poszczególnych parametrów technicznych pojazdu. To narzędzie, w które powinien zaopatrzyć się każdy przedsiębiorca czy zarządca floty firmowej. Możliwość zlokalizowania pojazdu w czasie rzeczywistym to przydatna funkcja, podobnie jak dostęp do informacji na temat przebytej trasy (jej przebiegu, czasu, prędkości jazdy czy ilości i długości postojów).

Aplikacja jest dostępna online przez całą dobę, tworzy zestawienia i wykresy, które ułatwiają zarządzanie flotą i pracą kierowców (łącznie z sumiennym rozliczaniem godzin). Kontrola paliwa, czujniki otwarcia/zamknięcia drzwi czy temperatury w chłodni to dodatkowe udogodnienia, na które warto zwrócić uwagę. System pozwoli także oszczędzić na połączeniach telefonicznych, ponieważ został wyposażony w komunikator.