Ewidencja czasu pracy kierowcy

Prowadzisz firmę logistyczną? Dysponujesz niewielką flotą pojazdów? Czy może zatrudniasz wielu kierowców i prężnie rozwijasz swój biznes? Z pewnością wiesz jak ważna jest ewidencja czasu pracy kierowców.Zgodnie z prawem kierowca powinien regularnie odbywać przerwy na trasie.

Przez różne zmienne pracownicy firm logistycznych często nie dotrzymywali tego obowiązku. Opóźnienia spowodowane przez sytuację na drodze, nieoczekiwane komplikacje czy korki sprawiały, że transport się opóźniał, a kierowcy chcąc dojechać do zaplanowanego miejsca na czas nie stosowali się do wytycznych. W związku z tym wychodzimy z propozycją ewidencjonowania czasu kierowców, która kompleksowo zajmuje się również analizą ewidencji i archiwizacją danych. System NaVira jest zaawansowany technologicznie i wielokrotnie przetestowany dlatego nie muszą Państwo obawiać się poprawności jego działania.

Nasze dane mogą być podstawą do naliczenia wynagrodzenia kierowcy, składek ZUS, odprowadzenia podatku dochodowego, co w konsekwencji zabezpiecza pracodawcę przed sankcjami ze strony organów kontrolnych lub postępowaniem przed Sądami Pracy.