Zwiększ bezpieczeństwo na motocyklu

Motocykle to z góry niebezpieczny środek transportu. Osiągają one bowiem dużą prędkość, a kwestie zabezpieczenia kierowcy są bardzo ograniczone. Stąd właśnie propozycja firmy NaVira, która może zwiększyć bezpieczeństwo motocyklisty. Mowa o sprzęcie GPS.

Najnowocześniejsze urządzenie służące do monitoringu GPS można zamontować w motocyklu. NaVira proponuje Państwu niezawodne systemy z możliwością kontroli paliwa. Motocykl z powodu niewielkich gabarytów i wagi często jest łatwym łupem dla złodziei. Ryzyko zwiększa się w momencie, kiedy pojazd nie jest garażowany. Jeśli natomiast prowadzimy firmę opierającą się na transporcie przy pomocy jednośladów to system NaVira polecamy ze względu na możliwość kontroli ilości paliwa. Niestety upuszczenia paliwa zdarzają się stosunkowo często.

Z nami ten problem przestanie Cię obowiązywać. Warto również wspomnieć, że monitoring GSP motocykli umożliwia stały wgląd w przebieg trasy oraz obecne miejsce pobytu motocyklisty, zaplanowane i ponadprogramowe przerwy.