Współpraca z firmą NaVira

W związku ze stałym rozwojem firmy naVira, szukamy osób do podjęcia współpracy w charakterze dystrybutora produktu. Niezależnie od tego gdzie mieszkasz, czy pracujesz albo prowadzisz własną firmę oferujemy bardzo przejrzyste i atrakcyjne warunki.

Dystrybutor produktu zajmuje się pozyskiwaniem Klientów dla naszych usług. Tylko tyle! Całą resztą zajmuje się nasz zespół. Oferujemy zapłatę za każdą sprzedaż produktu i jest to kwota stała. Nie oczekujemy żadnego zaangażowania finansowego od naszych współpracowników. Stawiamy na proste zasady. Praca dla nas może być jedynie zajęciem dodatkowym, jeśli masz wolny czas, ale niekoniecznie. Oferujemy stały kontakt z Biurem Obsługi Klienta, elastyczny czas pracy oraz dowolność miejsca jej wykonywania.

Naszym Dystrybutorem mogą zostać osoby fizyczne, salony samochodowe, sklepy z elektroniką, warsztaty, sklepy motoryzacyjne, biura prowadzące księgowość, sklepy z gadżetami itd. Preferujemy osoby posiadające własną działalność gospodarczą. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w celu otrzymania dodatkowych informacji.