Wprowadź wśród pracowników ECO Driving z firmą NAVIRA.

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z oszczędności jakie mogą uzyskać z ekonomicznego trybu jazdy tzw., ECO drivingu.

Jest udowodnione, że średnio można zaoszczędzić ok 10-25% zużycia paliwa jak też imgrespodzespołów,czyli średnio przy przebiegu rocznym tylko 20000 km i spalaniu 7 litrów na 100 km oszczędności mogą wynieść między 1500, a nawet 2500 zł rocznie, czyli wychodzi na to, że jedna średnia pensja miesięczna jest przeznaczana na nieekonomiczny styl jazdy.
Wiadomo, że podana wartość 7 litrów jest naprawdę niska.

Dając przykładową firmę z tylko 10 pojazdami, których średnia spalania wynosi ok 10 litrów (pojazdy osobowe i dostawcze typu busy) i przebieg miesięczny to 5000 km, to oszczędności roczne wynieść mogą nawet 75 tys. zł nie wliczając podzespołów takich jak klocki hamulcowe, tarcze, opony i również silnik, sprzęgło i inne.

Takie kwoty z pewnością potrafiłyby zmobilizować nie jedną firmę.images

Firma Navira monitoring GPS stara się minimalizować koszty firm jak również dbać o środowisko zapomocą wprowadzania innowacyjnych pomysłów, które powodują zmiejszenie ilości zanieczyszczeń wprowadzanych każdego dnia do środowiska.
Nasza aplikacja jest wyposażona w funkcję ECOdrivingu, która usprawnia całe przedsięwzięcie z tym związane.

Funkcja ECO drivingu firmy NAVIRA, monitorując jazdę za pomocą GPS dodatkowo interpretuje styl jazdy każdego pracownika i przyznaje odpowiednio punkty, co pozwala na weryfikowanie najbardziej oszczędnych kierowców i przyznawanie im dodatkowej premii mobilizacyjnej, która po części sprawia, że powstaje konkurencja wśród współpracowników, co przekłada się na jeszcze większe oszczędności firmy.

Sposób opracowany przez naszą firmę jest skutecznym rozwiązaniem, jednak każda firma jest inna to też oszczędności generować się mogą w różny sposób.