Niższe rachunki telefoniczne z GPS? To możliwe!

Decydując się na instalacje w samochodach ze swojej floty systemu monitoringu GPS zyskujesz wiele korzyści. Możesz w ten sposób kontrolować na bieżąco położenie pojazdu oraz sposób w jaki jest eksploatowany. System jest na tyle precyzyjny, że pokazuje wiele istotnych danych takich jak prędkość, poziom paliwa, obroty silnika czy temperatura. Jednak to nie jedyne zalety. System monitoringu GPS pomaga również obniżyć koszty rachunków telefonicznych. Jak to możliwe?

scania-r470-toplineRozwiązaniem jest tutaj komunikator 2 w 1. Jeśli prowadzisz firmę transportową, która wykonuje trasy poza granicami kraju to dużą część bieżących wydatków stanowią rachunki telefoniczne. Stawki za połączenia międzynarodowe mimo ostatnich obniżek są nadal wysokie. Przy kilkunastu samochodach, które są rozrzucone po Europie w razie potrzeby kontaktu z ich kierowcami trzeba liczyć się dużymi kosztami rozmów. Nasz system GPS jest idealnym rozwiązaniem tego problemu, ponieważ to nie tylko standardowa nawigacja, ale również niezawodny komunikator. Składa się na niego ekran dotykowy dzięki czemu mogą być na nim wyświetlane wiadomości wysyłane przez spedytora lub właściciela. Użytkownik urządzenia może za pośrednictwem GPS odpisać na komunikat. W ten sposób możliwa jest wzajemna wymiana informacji z kierowcami niezależnie od tego gdzie aktualnie się znajdują.

Komunikator 2 w 1 jest więc idealnym rozwiązaniem dla każdego kto zajmuje się transportem międzynarodowym. Niższe rachunki telefoniczne są odczuwalne już po miesiącu użytkowania naszego systemu monitoringu GPS. Zdecydowanie jest to propozycja warta rozpatrzenia.