Nadajniki GPS w motocyklach i quadach

Nadajniki GPS w motocyklach i quadach to jeden z popularniejszych sposobów na zabezpieczenie się na wypadek ich kradzieży. Przy takich pojazdach jest ona bowiem znacznie łatwiejsza, w porównaniu do samochodów (mogą zostać wywiezione np. w samochodzie dostawczym, bez konieczności pokonywania zabezpieczeń mechanicznych).

Jeżeli wyposażysz je w nadajnik GPS, to szybkie zlokalizowanie w przypadku kradzieży, nie będzie stanowiło problemu. Proponowany przez nas system ma jeszcze więcej zalet. Po pierwsze dostarcza informacji na temat stanu pracy silnika czy kondycji akumulatora. Po drugie pozwala prześledzić przebyty dystans, wykonane postoje czy osiąganą prędkość. Przesyłane raporty są szczegółowe i oferują szeroką wiedzę, dającą kontrolę nad pojazdami. W niektórych przypadkach, szczególnie przydatna okaże się funkcja tworzenia stref, o których przekroczeniu będzie powiadamiany administrator.

Rozwiązanie to sprawdza się np. na rozległych gospodarstwach rolnych, których pracownicy mają do użytku quady, którymi nie powinni wyjeżdżać poza wyznaczony teren.