Monitorowanie i kontrola pracy samochodów dostawczych

Efektywne nadzorowanie pracy dziesiątek czy setek pojazdów, znajdujących się we flocie Twojej firmy, będzie niemożliwe bez odpowiednio dobranego systemu monitoringu GPS.

To właśnie za jego pomocą, masz okazję stale monitorować miejsce pobytu konkretnych aut, przebytą przez nie trasę, stan silnika czy nawet temperaturę w chodni. Jest to idealne narzędzie do szybkiego oraz bezpośredniego kontaktu z kierowcami, zapewnia ich bezpieczeństwo i pozwala na dokładne rozliczanie czasu pracy. System nawigacji GPS jest niezastąpiony również w sytuacji, gdy pojazd zostanie skradziony – łatwe namierzenie go znacząco przyspiesza akcję poszukiwawczą odpowiednich służb.

Wchodząca w skład systemu magistrala CAN, pobiera dane z komputera pokładowego i przesyła na serwer, gdzie są komponowane w czytelne i przydatne raporty oraz zestawienia archiwalne. Posiadając tak szeroką wiedzę na temat sposobu użytkowania pojazdów, możesz wykluczyć z zespołu kierowców, stosujących nadużycia albo optymalizować stałe trasy przejazdu.