Monitorowanie GPS sprzętu komunalnego

Monitorowanie pracy osób, obsługujących sprzęt komunalny jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Za pomocą oferowanych przez naszą firmę systemów, można uzyskać stały dostęp do licznych parametrów pojazdu z miejscem jego aktualnego pobytu na czele.

Stopnień zużycia paliwa, prędkość, przebyta trasa, ilość postojów czy tankowań usprawnią zarządzanie posiadaną flotą. Ponadto system jest w stanie udzielać informacji na temat wysypu śmieci czy innych prac, wykonanych w ramach zlecenia. Raporty są generowane w czasie rzeczywistym. Ich treść dostępna jest za pośrednictwem intuicyjnej aplikacji a mnogość parametrów daje całkowity obraz pracy kierowców i obsługi.

Ponadto nie można zapominać, iż odpowiedni montaż nadajnika GPS, uprawnia do uzyskania zniżek ubezpieczeniowych (na wypadek kradzieży, szybkie zlokalizowanie pojazdu jest kluczowe w jego odzyskaniu). Optymalizując czas pracy swojego zespołu oraz wybierając najkorzystniejsze warianty przemierzanych regularnie tras, możesz znacząco obniżyć koszty działalności.