Monitorowanie GPS pracowników

System monitoringu GPS obejmuje nie tylko samochody i maszyny różnego typu ale z powodzeniem można go wykorzystać do nawigowania zwierząt czy osób. Jakie zastosowanie znajdzie to w Twojej firmie?

Jeżeli cenisz sobie rzetelność i zależy Ci na doskonałej organizacji pracy, to koniecznie wyposaż swoich podwładnych w kieszonkowe nadajniki GPS. Te lekkie, nieprzeszkadzające w pracy oraz funkcjonalne urządzenia, pozwolą monitorować ruch konkretnych osób a w razie niebezpieczeństwa, ułatwią udzielenie pomocy. System szczególnie często wykorzystywany jest przez firmy kurierskie, agencje ochrony, różnego typu służby mundurowe oraz do ochrony dzieci i osób starszych (np. z chorobą Alzheimera).

System nie tylko nadaje sygnał z obecną pozycją nadajnika ale umożliwia również skonfigurowanie stref. O ich przekroczeniu, osoba zarządzająca jest powiadamiana SMS-em. Koordynując pracę wielu osób, możesz z łatwością kontrolować, czy znajdują się one w przeznaczonym rejonie a także sprawnie koordynować np. akcje ratownicze, mając do dyspozycji informację, która jednostka znajduje się najbliżej zgłaszanej awarii czy wypadku.