Monitoring sprzętu pływającego

Monitoring GPS znajduje zastosowanie w firmach handlowych, dystrybucyjnych, transportowych, komunalnych czy też usługowych. Coraz częściej można również spotkać się z prywatnymi pojazdami, które posiadają wmontowany taki system.

Osobom posiadającym sprzęt pływacki w postaci motorówek, łodzi i jachtów jest on szczególnie polecany. Zwykle posiada on bowiem dużą wartość finansową i sentymentalną. Dzięki wbudowanemu systemowi monitoringu GPS naVira do wglądu są dane w postaci: lokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym, co jest szczególnie istotne w przypadku kradzieży, prędkość pojazdu, stan pracy silnika, pokonany dystans oraz stan akumulatora. Dzięki tej wiedzy można skutecznie kontrolować pracę sprzętu pływackiego, przeanalizować jego użytkowanie oraz uzyskać dokładny raport z jego lokalizacji.

Taki sprzęt znacząco zwiększa bezpieczeństwo każdego pojazdu wodnego, a jego właściciel nie musi obawiać się jego utraty zarówno w wyniku sytuacji losowych, jak i kradzieży. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.