Monitoring GPS w pojazdach jednośladowych i quadach

Monitoring GPS znakomicie sprawdzi się nie tylko w samochodach ciężarowych i flocie firmowej ale z powodzeniem można go stosować w pojazdach jednośladowych i quadach. Za jego pomocą będziesz w stanie znacznie lepiej kontrolować stan pojazdów a także szybko reagować w przypadku ich ewentualnej kradzieży.

System monitoringu GPS umożliwia zlokalizowanie pojazdu w czasie rzeczywistym i prześledzenie przebytej przez niego trasy (ze szczegółami dotyczącymi prędkości czy ilości i długości postojów). Pozwala monitorować stan pracy silnika oraz stan akumulatora. Za jego pośrednictwem, możesz z dużą dokładnością określić czas pracy kierowców (jeżeli np. wykorzystujesz quady do obsługi rozległego gospodarstwa hodowlanego). Za pomocą intuicyjnej i prostej w obsłudze aplikacji, masz dostęp do wszystkich, wspomnianych powyżej informacji, zawartych w raportach.

Jeżeli ustawisz sobie strefę bezpieczeństwa, to po przekroczeniu jej przez pojazd, będziesz o tym fakcie, natychmiastowo powiadomiony za pośrednictwem SMS-a.