Monitoring GPS pojazdów specjalistycznych

Pojazdy budowlane oraz inne pojazdy specjalistyczne coraz częściej zostają objęte profesjonalnym nadzorem z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań GPS.

Pozwalają one nie tylko na błyskawiczną lokalizację pojazdu, z czym najczęściej kojarzy się system tego typu. Nasze rozwiązania dostarczają także szeregu innych informacji na temat pojazdu. Wśród nich znajdziemy np. aktualną prędkość pojazdu, stan pracy silnika oraz akumulatora, a także czas pracy konkretnego kierowcy. Na szczególną uwagę zasługuje możliwość monitoringu zużycia paliwa w pojeździe. Ma to duże znaczenie dla zarządzającego flotą pojazdów specjalistycznych z uwagi na możliwe incydenty związane z upuszczaniem benzyny. Tutaj mamy wszystko widoczne jak na dłoni.

Co ważne wszystkie dane są zapisywane, dlatego łatwo możemy do nich wrócić w razie konieczności przeprowadzenia rozmowy z pracownikiem mającej na celu wyjaśnienie pojawiających się nieprawidłowości oraz niejasności. Wszystkie te zabiegi podnoszą zarówno bezpieczeństwo pojazdu, jak i samego pracownika.