Monitoring GPS pojazdów osobowych

Nowoczesny monitoring GPS samochodów osobowych pozwala na znaczący wzrost bezpieczeństwa zarówno pracowników, którzy z aut korzystają, jak i samych pojazdów. Dzięki niemu spada ilość kradzieży, a przedsiębiorcy posiadający flotę samochodową nie są narażeni na straty finansowe.

Z pomocą monitoringu możemy nie tylko śledzić trasę, jaką pokonuje pojazd w czasie rzeczywistym, ale także prędkość, obroty silnika oraz ilość zużytego paliwa. Jak można się domyślić, taki nadzór znacząco ogranicza ewentualne nadużycia ze strony kierowców. Ponadto oferowany przez nas system pozwala także na wyznaczenie możliwie najkrótszej trasy dojazdu do punktu przeznaczenia, co pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i pieniądze.

Dzięki temu, że wszystkie dane są na bieżąco archiwizowane, możemy do nich wrócić podczas rozmowy z kierowcą. Ma to szczególnie duże znaczenie, jeśli rozmowa musi być dyscyplinująca, ponieważ dotyczy nadużyć czy nieprawidłowości wynikłych podczas pracy zarówno w kraju, jak i poza jego granicami.