Monitoring GPS osób

Kiedy mamy pod opieką dzieci lub osoby starsze mające problemy z pamięcią należy w sposób szczególny zadbać o ich bezpieczeństwo. Bez wątpienia pomoże w tym profesjonalny monitoring osób oferowany przez naszą firmę.

Za pomocą niewielkiego urządzenia o kieszonkowych rozmiarach możemy zlokalizować bliską osobę w każdym momencie. Co ważne system działa w oparciu o GPS, tak więc pozwala także na określenie stref bezpieczeństwa, w których bliski może poruszać się bez przeszkód np. w domu, ogrodzie czy obejściu. Jednocześnie, jeśli dziecko lub osoba starsza opuści tę strefę, natychmiast otrzymujemy powiadomienie SMS i możemy od razu zareagować.

Oprócz zastosowań czysto prywatnych bardzo często monitorowanie GPS tego typu wykorzystywane jest w przypadku służb mundurowych, pracowników ochrony, kurierów oraz przedstawicieli innych zawodów, których praca ściśle związana jest z przebywaniem na konkretnym terenie w konkretnych godzinach. Dzięki niemu pracodawcy mają bezpośredni podgląd w to, gdzie aktualnie znajdują się ich pracownicy i czy jest to miejsce, w którym powinni się znajdować.