Monitoring GPS motocykli i quadów

Jeździsz na motocyklu lub quadzie? Odpowiednie zabezpieczenie ich na wypadek ewentualnej kradzieży zapewni Ci spokój, którego pożądasz.

Dodatkowo, za pomocą aplikacji możesz stale śledzić ich położenie, zapisywać przebyte trasy, monitorować pozom spalania oraz szereg innych parametrów. Niezależnie od tego, jak szeroki pakiet usług wybierzesz, będziesz mógł swobodnie korzystać z pojazdu, nie martwiąc się o to, czy nie padnie łupem złodziei. Zainstalowany lokalizator pozwala natychmiast namierzyć pojazd. To znacząco poprawia skuteczność akcji poszukiwawczych. Ponadto odpowiednie ustawienie aplikacji umożliwia otrzymywanie powiadomień SMS w sytuacji, gdy motocykl lub quad zmieni wskazaną lokalizację (np. zostanie skradziony z garażu bądź odholowany z parkingu przy ulicy).

Garażujesz quada w domku letniskowym i korzystasz z niego okazjonalnie? Zabezpieczenie sprzętu przed kradzieżą w połączeniu z zainstalowanym lokalizatorem da Ci pewność, iż Twoja maszyna będzie w pełni bezpieczna. Mobilna aplikacja zapewnia dostęp do informacji o pojeździe 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie.