Monitoring GPS motocykli i quadów

Każdy właściciel motocykla czy quada znakomicie zdaje sobie sprawę z tego, iż takie pojazdy często stają się ofiarami kradzieży i są trudne do odzyskania. Jeżeli chciałbyś zabezpieczyć się na wypadek takiej sytuacji, to zainwestuj w system monitoringu GPS.

Dzięki temu będziesz mógł szybko i sprawnie namierzyć uprowadzony motocykl i wspomóc organy ścigania w odzyskaniu go. Aby jednak system mógł zadziałać, należy zamontować go w miejscu niewidocznym i trudnym do znalezienia przez potencjalnych złodziei. Oczywiście tego typu wyposażenie ma także szereg innych funkcji. Pozwala na monitorowanie sposobu użytkowania i miejsca pobytu danego pojazdu, przesyła informacje dotyczące poziomu zużycia paliwa oraz stanu technicznego.

Dostęp do informacji uzyskujesz za pośrednictwem smartfona, dzięki czemu możesz stale monitorować sposób użytkowania pojazdów. Konfigurując rejon, w jakim powinien się poruszać dany motocykl czy quad, otrzymasz natychmiastowe powiadomienie o jego oddaleniu się ze wskazanego obszaru.