Monitoring GPS motocykli

Motocykle oraz inne jednoślady są narażone na zwiększone ryzyko kradzieży, oraz uszkodzeń różnego typu. Warto je więc zabezpieczyć z pomocą solidnego monitoringu GPS, który daje znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać.

Sprawdzi się on szczególnie w przypadku jednośladów, które przecież zasadniczo znacznie łatwiej ukryć niż duży samochód czy ciężarówkę i zdecydowanie prościej go przetransportować nawet na bardzo duże odległości. Nasz system zapewnia dokładną informację na temat lokalizacji danego motocykla, możemy także z jego pomocą sprawdzić stan silnika oraz bieżący stan akumulatora. Jesteśmy w stanie na bieżąco podglądać także postoje oraz czas pracy kierowcy, który porusza się jednośladem.

Możliwość zdalnej kontroli nad pojazdem sprawia, że zarówno on, jak i kierowca jest bardziej bezpieczny na drodze. Ponadto nie możemy zapominać o tym, że wykorzystanie nowoczesnego systemu GPS pozwala uzyskać znaczne zniżki u wielu ubezpieczycieli, którzy traktują go jako dodatkowe zabezpieczenie wysokiej jakości.