Monitoring GPS maszyn rolniczych

Nie da się ukryć, że nowe technologie są coraz częściej i chętniej wykorzystywane przez przedsiębiorstwa rolnicze. Klienci szczególnie doceniają możliwości, jakie daje całodobowa kontrola nad maszynami rolniczymi za pomocą systemu GPS.

Dzięki temu rozwiązaniu zarządzanie maszynami staje się proste i sprawne. Znikają także możliwości dokonywania nadużyć pracowniczych, które są dość częste w tym sektorze. Monitoring GPS daje możliwość określenia dokładnej lokalizacji pojazdów, zdefiniowania obszarów, na których sprzęt ma pracować oraz nadzór nad pracą zarówno maszyn, jak i ich operatorów. Wykorzystanie GPS w codziennej pracy na roli znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa pracowników i samych pojazdów, które są zwyczajnie trudniejsze do kradzieży.

Zdajemy sobie również sprawę, że część maszyn nie pracuje w miesiącach zimowych i wtedy nie wymagają one wysokiego poziomu zabezpieczenia. Na ten okres oferujemy więc możliwość zaoszczędzenia części kosztów, w postaci 25% zniżki, dzięki czemu utrzymanie monitoringu jest tańsze i mniej obciąża budżet przedsiębiorstwa.