Monitoring GPS łodzi i motorówek

Monitoring GPS kojarzysz głównie z samochodów dostawczych? Zapoznaj się z ofertą naszej firmy i przekonaj, iż możesz wykorzystać go w znacznie szerszym zakresie. System będzie się doskonale sprawdzał także w maszynach rolniczych, samochodach osobowych, motocyklach, maszynach budowlanych czy quadach.

Z powodzeniem użyjesz go w łodziach, motorówkach oraz na innych obiektach pływających. Jakie korzyści daje tego typu wyposażenie? Po pierwsze jesteś w stanie szybko i dokładnie zlokalizować swój pojazd – co ma niebagatelne znaczenie w przypadku jego wypożyczenia, użyczenia czy też kradzieży.

Kolejną kwestią jest swoboda w kontrolowaniu stanu łodzi, np. w zakresie pracy silnika, akumulatora czy kontroli zużycia paliwa. Mając dostęp do informacji, umieszczanych w aplikacji, jesteś w stanie dokładnie określić, jaki był czas pracy łodzi, ile trwały postoje, gdzie były wykonywane oraz jaki pokonała ona dystans. To wszystko ułatwia rozliczanie pracy podwładnych bądź kosztów wynajmu (jeżeli jest on uzależniony od przebytego dystansu).