Monitoring GPS jednośladów i quadów

Myślisz, że monitoring GPS dotyczyć może tylko samochodów osobowych i ciężarówek? Nic bardziej mylnego. Teraz z naszą pomocą możesz w ten sposób zabezpieczyć także swojego quada, motocykl lub skuter.

Dzięki temu będziesz mieć stały wgląd w to, co się dzieje z pojazdem. Możesz monitorować między innymi takie parametry jak: prędkość pojazdu i pokonany dystans, jego lokalizację w czasie rzeczywistym, stan pracy silnika oraz akumulatora, czas pracy kierowcy oraz dokładny czas postojów. Wykorzystanie monitoringu GPS w pojazdach jednośladowych nie tylko sprawi, że dostaniesz zniżkę na ubezpieczenie.

Przede wszystkim zyskasz dokładny wgląd, we wszystko, co się dzieje z pojazdem, w jaki sposób jest on użytkowany i czy jest to użytkowanie zgodne z jego przeznaczeniem podczas pracy. To wszystko składa się na znaczne podniesienie poziomu bezpieczeństwa Twoich pojazdów i zwiększenie kontroli nad kierowcami co w konsekwencji może doprowadzić do trwałej zmiany ich niewłaściwych nawyków i wydajniejszą pracę każdego dnia.