Monitoring GPS autokaru

Żyjemy w dynamicznych czasach, które wymagają od nas stosowania dynamicznych rozwiązań w różnych dziedzinach życia oraz pracy. Jednym z takich rozwiązań jest niewątpliwie monitoring GPS autokarów.

Jest to usługa skierowana do firm przewozowych, które dysponują flotą autokarową. Niezależnie od jej wielkości mają oni możliwość montowania pojazdów w czasie rzeczywistym, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno pasażerów, kierowców, jak i samych pojazdów. Z biura jesteśmy w stanie sprawdzić lokalizację pojazdu, jego prędkość, pokonaną trasę, a także dokładne postoje na planowanych i nieplanowanych przystankach.

Ponadto mamy możliwość podejrzenia stanu pracy silnika oraz akumulatora, jak również bieżącego zużycia paliwa w czasie przejazdu. Wszystkie dane są na bieżąco archiwizowane, dzięki czemu możemy do nich bez najmniejszego problemu wrócić podczas rozmowy z kierowcą po jego powrocie w późniejszym terminie. Zarządzanie taborem autokarowym z pomocą naszego nowoczesnego monitoringu GPS jest proste i wydajne.