Monitoring GPS Autokarów

Monitoring gps autokarów to usługa, która z roku na rok zyskuje coraz większe uznanie wśród właścicieli firm przewozowych niezależnie czy oferują oni usługi dużymi autobusami, czy niewielkimi busikami.

Niezależnie od tego, czy przewoźnik ma swoim posiadaniu kilka, czy kilkaset pojazdów może z takiego monitorowania skorzystać. Monitoring gps autokarów pozwala na bieżąco kontrolować pracę każdego z busów. Podgląd w czasie rzeczywistym obejmuje nie tylko tak oczywiste rzeczy, jak położenie pojazdu, ale widzimy także jego postoje czy powstałe opóźnienia. Wszystko oczywiście jest w archiwum, dlatego powtórne odtworzenie np. w obecności pracownika celem omówienia nieprawidłowości jest jak najbardziej możliwe. Czymś to bardzo cenią sobie właściciele, jest możliwość monitorowania zużycia paliwa w autobusie oraz pracy jego silnika i akumulatora.

Wszystko rzecz jasna w trybie rzeczywistym, gdyż inne rozwiązanie nie miałoby sensu. Monitoring tego typu znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno pasażerów, jak i kierowcy oraz samego pojazdu. Dlatego warto rozważyć jego wdrożenie w swojej firmie przewozowej.