Monitoring GPS autobusów

Podróże autobusowe w ostatnich latach znów zyskały na popularności. Bierze się to głównie z tego, iż jakość oferowanych przez przewoźników usług znacząco wzrosła, przez co sama podróż autokarem jest bardziej komfortowa i przyjemna.

Coraz częściej zmieniamy pociąg na autobus, bo jest porównywalnie komfortowo a przy tym z zasady znacznie taniej. Jednak właściciele firm transportowych ciągle borykają się z różnorakimi problemami. Na ich czele są rosnące ceny paliw. Nasza firma oferuje rozwiązania monitorujące pracę autobusów poprzez GPS, dzięki czemu można znacząco ograniczyć koszty przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej jakości świadczonych usług. Monitoring zapewnia nie tylko standardowe usługi jak zdalna kontrola pracy pojazdu, przejechanych kilometrów, postojów, czy lokalizacji.

Zapewnia coś więcej. Dzięki niej możemy monitorować także zużycie paliwa, co w konsekwencji znacząco wpływa na ilość nadużyć w tej sprawie, które nie są wcale tak rzadkie, jakby się mogło na pierwszy rzut oka wydawać.