Monitoring GPS aut użyczanych

Może się zdarzyć, że w swojej pracy wykorzystujemy floty samochodów, które na co dzień użyczamy osobom trzecim. Najczęściej mamy tutaj do czynienia z samochodami, które wykorzystywane są w szkole nauki jazdy, jako auta zastępcze na czas naprawy, jako samochody testowe u dealerów.

Z naszą firmą każdy przedsiębiorca ma możliwość stałego wglądu w sposób, w jaki samochód jest użytkowany. I nie mamy tutaj na myśli, tylko określenia lokalizacji pojazdów w czasie rzeczywistym, ponieważ jest to tylko jedna z funkcjonalności, jaką oferuje nowoczesny system monitorowania poprzez GPS. Ma on także możliwość ustalenia konkretnych stref, w jakich auto może się poruszać w momencie, kiedy taka strata ze spełnienia ruszoną otrzymujemy SMS-a z tą informacją na podany wcześniej numer telefonu. Ponadto możemy w trybie rzeczywistym sprawdzać zarówno prędkość pojazdu, jak i pracy silnika oraz stan akumulatora.

Co ważne widzimy również przebytą trasę, postoje oraz tankowanie. Dla właścicieli niezwykle ważną funkcjonalnością jest także to, że mamy podgląd bieżące zużycie paliwa, dzięki czemu można zapobiegać ewentualnym nadużyciom w tym zakresie.