Monitoring GPS aut dostawczych

Monitorować poprzez system GPS można nie tylko duże samochody ciężarowe. Z powodzeniem może go również zastosować w przypadku mniejszych samochodów dostawczych często nie mniej eksploatowanych niż ogromne ciężarówki.

Możemy monitorować szereg różnorodnych parametrów. To rozwiązanie ma tak duże możliwości, że większość klientów sobie ich nie uświadamia i często przeciera oczy ze zdumienia, kiedy informujemy ich, co system umożliwi. Z jego pomocą można nie tylko ściśle kontrolować trasy przejazdu samochodu, ale także monitorować jego stan techniczny w czasie rzeczywistym. To znacząco podnosi poziom bezpieczeństwa zarówno pojazdu, jak i kierowcy.

Bardzo często zastosowanie monitoringu GPS w samochodzie dostawczym przekłada się także na wzrost wydajności pracownika i zmniejszenie zużycia paliwa. Ma to związek z tym, że pracodawca ma bezpośredni wgląd nie tylko w ilość paliwa, która jest zużywana, ale także w to ile czasu pracownik realnie spędza „za kółkiem”. Dokładne raportowanie to niewątpliwa zaleta tego systemu.