Monitoring GPS aut dostawczych

Firmy transportowe w XXI wieku korzystają z różnorodnych narzędzi mających zapewnić im wysoki poziom bezpieczeństwa oraz kontroli na każdym etapie wykonywania usługi przewozowej. Klienci są coraz bardziej wymagający, tak więc usługi muszą być wykonywane profesjonalnie oraz terminowo.

Inaczej nie można nawet marzyć o sukcesie w tej branży. Nasze systemy monitorowania wykorzystują zaawansowane rozwiązania GPS, dzięki którym właściciele lub osoby odpowiedzialne za flotę mogą nie tylko na bieżąco lokalizować miejsce, w którym przebywa samochód dostawczy. Ten system to o wiele więcej. Dzięki niemu mamy możliwość bieżącego podglądu zarówno w pracę silnika, jak i akumulatora.

Ponadto mamy jak na dłoni całą trasę, jaką przebył kierowca, wraz z postojami i tankowaniami. A jeśli już o tankowaniach mowa to warto wspomnieć, że z pomocą nowoczesnego monitoringu GPS możemy także kontrolować bieżące zużycie paliwa, co znacząco zmniejsza możliwość wystąpienia jakichkolwiek nadużyć w tym zakresie, ponieważ błyskawicznie zostaną one zauważone.