Monitoring GPS aut ciężarowych

Szczegółowe monitorowanie floty samochodów ciężarowych z użyciem zaawansowanej technologii GPS pozwala na podniesienie bezpieczeństwa oraz znaczną redukcję kosztów związanych z nadużyciami, jakie występują wśród pracowników.

System oferowany przez naszą firmę pozwala nie tylko sprawdzać lokalizację pojazdu w czasie rzeczywistym, ale także pokazuje nam pokonany przez niego dystans z podziałem na przejazd oraz postoje. Poza tym mamy możliwość sprawdzenia prędkości, obrotów silnika oraz stanu akumulatora. Na szczególną uwagę zasługuje zaś funkcjonalność, która pozwala nam sprawdzić tankowania, poziom paliwa w baku oraz jego zużycie podczas jazdy. Dzięki temu możemy błyskawicznie zauważyć wszelkie próby upuszczenia paliwa, które niestety w tej branży zdarzają się dość często.

Co ważne monitoring GPS jest rejestrowany, dlatego możemy do niego z powodzeniem wrócić np. podczas rozmowy z pracownikiem, kiedy już wróci z trasy. To ważne, ponieważ mamy możliwość pokazania czarno na białym ewentualnych nadużyć czy uchybień, jakie się zdarzyły.