Lokalizator GPS motocykli

Nowoczesny i w pełni profesjonalny monitoring GPS może dotyczyć nie tylko samochodów osobowych i ciężarówek, ale także motocykli i coraz popularniejszych quadów.

Korzyści, jakie płyną z zastosowania tego rozwiązania w przypadku motorów to przede wszystkim znaczne podniesienie poziomu bezpieczeństwa pojazdu, który niezwykle łatwo jest ukraść i niezauważalnie przewieźć np. poza granice kraju na ciężarówce lub przyczepie. Ponadto, jeśli motocykl jest użytkowany przez osoby trzecie, to monitoring GPS daje możliwość zdalnej kontroli nie tylko lokalizacji pojazdu, ale także jego aktualnej prędkości, stanu pracy silnika i akumulatora, a także czasu pracy konkretnego kierowcy.

Mamy także wgląd w pokonany dystans i dokładne postoje pojazdu na trasie. Tak duża ilość danych daje nam jasny obraz tego, jak pojazd jest użytkowany. Możemy także określić, w jakich strefach motocykl może się poruszać i jeśli strefy te zostaną naruszone, to otrzymamy wiadomość SMS z powiadomieniem na wskazany numer telefonu. Warto także nadmienić, że zamontowanie GPS w motorze daje podstawę do zniżek ubezpieczeniowych.