Lokalizacja zwierząt przez GPS

Mając na uwadze bezpieczeństwo zwierząt, oferujemy ich właścicielom nowoczesny i skuteczny system lokalizacji za pomocą nadajników GPS. Największą popularnością cieszą się one wśród posiadaczy kotów i psów ale mogą być z powodzeniem wykorzystywane również u zwierząt hodowlanych.

Nadajnik GPS ma niewielkie rozmiary, więc nie będzie przeszkadzał pupilowi podczas codziennych aktywności. Jednocześnie w sytuacji ucieczki, zgubienia się bądź kradzieży zwierzaka, znacznie ułatwi jego zlokalizowanie. Funkcjonalna i prosta w obsłudze aplikacja, pozwala na dokładne określenie, gdzie znajduje się zwierzę i jaką trasę przebyło w określonym czasie. System z powodzeniem wykorzystywany jest w dużych gospodarstwach rolnych oraz przez badaczy zwyczajów dzikich zwierząt.

Ustawiając w aplikacji strefy zasięgu, można otrzymywać powiadomienia SMS o tym, iż pupil przekroczył dozwolony mu obszar. Jest to rozwiązanie szczególnie przydatne w sytuacji ucieczki, kiedy szybka reakcja może uratować zdrowie czy nawet życie zwierzaka.