Lokalizacja zwierząt dzięki GPS

W większości polskich domów znajdziemy minimum jednego kota lub psa. To cieszy, ponieważ posiadanie zwierzęcia uczy wszystkich członków rodziny odpowiedzialności. Dodatkowo badania pokazują niezbicie, że zwierzę w domu oznacza znacznie mniejszy poziom stresu, dla każdego, kto się ze zwierzakiem styka.

Jednakże zdarza się, że nasz domowy pupil w tych czy innych okolicznościach zaginie. Jest to niesamowity dramat, szczególnie kiedy traktowaliśmy zwierzę jak członka naszej rodziny. Aby zapobiec ryzyku trwałego zaginięcia psów i kotów oferujemy usługę ich monitoringu GPS. Niewielkich rozmiarów urządzenie przypina się do obroży pupila i od tego momentu możemy śledzić trasy, jakie przebywa każdego dnia pod naszą nieobecność.

Co ważne dostarczane przez nas urządzenie pozwala na określenie stref bezpiecznych dla zwierzęcia jak dom czy ogród, poza które nie powinno ono wychodzić. Opuszczenie strefy bezpiecznej sprawia, że automatycznie dostajemy wiadomość SMS na wskazany numer telefonu i możemy natychmiast zareagować, sprowadzając ukochanego pupila z powrotem do domu.