Lokalizacja samochodów użyczanych

Użyczając samochód, warto mieć wgląd w sposób jego użytkowania. Niezależnie od tego, czy kierowcą jest Twoje dziecko, które właśnie odebrało prawo jazdy czy też kontrahent, warto monitorować sposób użytkowania pojazdu czy jego stan techniczny.

Instalując odpowiedni nadajnik, możesz zapewnić samochodowi bezpieczeństwo na wypadek ewentualnej kradzieży (szybkie namierzenie przejętego pojazdu). Ponadto masz stały wgląd w przebytą przez auto trasę, prędkość jazdy, ilość i czas postojów czy nawet zużycie paliwa. Parametry te znacząco ułatwiają późniejsze rozliczanie kosztów użyczenia (jeżeli na takich zasadach pojazd został przekazany).

Wygodna aplikacja, zapewni CI całodobowy dostęp do niezbędnych informacji, pozwoli prześledzić archiwalne raporty i umożliwi szybki kontakt z kierowcą, bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów połączenia telefonicznego. Montaż systemu jest łatwy i szybki a jego zalety bezdyskusyjne. Dbaj o stan i bezpieczeństwo swojego auta i nawet podczas użyczenia, miej go zawsze na podglądzie.